Naše škola disponuje nadstandardním vybavením v oblasti informatiky, tělesné výchovy, pracovních činností, výtvarné výchovy a některých přírodovědných oborů. Stabilizovaný a zkušený pedagogický sbor, který tvoří většinou kvalifikovaní a aprobovaní učitelé, je schopen zajistit kvalitní vzdělání žáků.

Aktuality

10.06.2020

Ředitelské volno

Ve dnech 29. a 30. června bude ve škole ředitelské volno. Školní rok bude ukončen na naší škole 26....
22.05.2020

Seznam přijatých dětí do MŠ od 1.9.

Seznam přijatých dětí do MŠ od 1.9.2020 Na tomto odkazu jsou přijaté děti do mateřské školy od 1....
16.04.2020

Seznam dětí přijatých do 1. třídy

Na tomto odkazu je seznam dětí přijatých do 1. třídy od září 2020. Holky a kluci - těšíme se na...
18.03.2020

Péče o děti zaměstnanců IZS

Na základě rozhodnutí hejtmanky Středočeského krajského úřadu byla naše škola - její část základní...
10.03.2020

Poznáváme Prahu

Děti z přírodovědného kroužku se vydaly do Prahy. Již cestou vlakem jsme sledovali řeku Berounku a přírodu...

04.05.2020 - Informace MŠMT - nástup do ZŠ a MŠ


4. května byly zveřejněny pokyny z MŠMT v souvislosti s nástupem dětí do základních škol od 25. května. Od 11. května jsou možné konzultace pro žáky 9. tříd. Rada Města Beroun také určí v tomto týdnu datum zahájení provozu mateřských škol na území našeho města. Podmínkou nástupu dítěte do školy je také vždy odevzdání před nástupem do školy "Čestného prohlášení rodičů o zdravotním stavu dítěte a o zdravotní situaci v rodině". Na následujících odkazech jsou ministerské pokyny, připojuji i vyhlášku o hodnocení žáků základních škol v tomto pololetí.

Odkaz Čestné prohlášení rodičů před nástupem do školy (ZŠ i MŠ)

Odkaz Ochrana zdraví při nástupu do ZŠ

Odkaz Ochrana zdraví při nástupu do MŠ

Odkaz Vyhláška o hodnocení žáků v tomto pololetí

 

Autor: Pavel Herold


Copyright © 2010-2024  |  2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335
Developed by Kinet