Naše škola disponuje nadstandardním vybavením v oblasti informatiky, tělesné výchovy, pracovních činností, výtvarné výchovy a některých přírodovědných oborů. Stabilizovaný a zkušený pedagogický sbor, který tvoří většinou kvalifikovaní a aprobovaní učitelé, je schopen zajistit kvalitní vzdělání žáků.

Mateřská škola

Kalendář

 Únor 2023 
PoÚtStČtSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728 
Základka roku 2016 - Středočeský kraj

07.04.2020 - Velikonoční přání


Hody,hody doprovody

dejte vejce malovaný ...............

Milé naše děti z pohádkové školky,

všechny paní učitelky vás moc pozdravujeme, přejeme alespoň hodně sluníčka při vítání jara u vás doma. Krásné Velikonoce s bohatou pomlázkou vám, sourozencům a rodičům posílá celý kolektiv Mateřské školy Pohádka. Hodně zdraví, lásky, spokojenosti  a těšíme se na shledání s vámi v našich třídách Broučci, Medvídci, Námořníci a Dráčci.

Vaše Blanka, Marcelka, Andrejka, Jitka, Lucka, Evča, Ivča spolu s asistentkami  Míšou a Ivankou, paní uklízečky a kuchařky.

CHCETE NÁM UDĚLAT RADOST?  O velikonočních svátcích si vezměte barevné pastelky a nakreslete nám obrázky, jak jste si užili Velikonoce, poproste maminku, tatínka ať vám pomohou a pak si ve školičce uděláme výstavku a o obrázkách si popovídáme.

I my na vás myslíme a chystáme se vás přivítat nějakým překvapením a tak přemýšlíme, co by se vám mohlo líbit. Ale určitě se budete mít na co těšit, jako my na vás. Ahojky, nezlobte rodiče, jste přece všichni šikulové. MŠ Pohádka :-)


Copyright © 2010-2023  |  2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335
Developed by Kinet